Úvodní stránka
Mapa webu Napište nám Poslední změny
Úvod > Naše pobočky > Pobočka Brno > Cesta na Karásek

Cesta na Karásek

Mapa sídla naší firmySídlo naší firmy je situováno na severním okraji města Brna. Dostanete se k nám po výpadovce na Svitavy. Z centra nejlépe okolo hotelu Boby anebo Husovickým tunelem po tzv. Svitavské radiále - ulice Hradecká. Tímto směrem je také hypermarket Globus.
Sjezd z výpadovkySjedete na výjezdu na Mokrou Horu a Jehnice. Projedete okolo vlakového nádraží Brno - Řečkovice. Na první křižovatce se dáte vpravo na ulici Gromešova. Na druhé křižovatce opět vpravo na ulici Jandáskova. Po 150m podjedete železniční most a ihned za ním opět vpravo.
Nyní jste na ulici Karásek. Po 50m na levé straně vidíte naše sídlo.
Pokud k nám pojedete ze Svitav odbočte na sjezdu k hypermarketu Globus. Pak podjete dálnici a na kruhovém objezdu se dáte souběžně s dálnicí. Pak odbočíte vlevo na Jandáskovu ulici. Po 150m podjedete železniční most a ihned za ním vpravo. Nyní jste na ulici Karásek. Po 50m na levé straně vidíte naše sídlo.

Související položky:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace