Úvodní stránka
Mapa webu Napište nám Poslední změny
Úvod > HD CCTV

HD CCTV

Kamerové systémy HD-SDI a SLOC

Jedná se o nový systém zpracování a přenosu video signálu ve vysokém rozlišení rovnající se opravdové studiové kvalitě pomocí standardu SDI a unikátního hybridního systému SLOC. Tyto oba standardy pro přenos digitálního signálu byly vyvinuté pro dosažení vysoké kvality s přenosem po vyhrazeném zabezpečeném vedení se zajištěním jednoduchého a finančně méně nákladného přechodu z analogového systému.

Výhody systému HD-SDI a SLOC

  • Záznam ve FULL HD rozlišení -  Technologie HD-SDI umožňuje přenos nekomprimovaného obrazového signálu s rozlišením až 1920 x 1080 px.
  • Snadná instalace PLUG'n'PLAY - Snadné propojení s rekordérem pomocí běžných BNC konektorů a standardních koaxiálních kabelů.
  • Záruka stále kvalitního obrazu -  Kvalita přenášeného obrazu není závislá na momentálním stavu, zatížení a propustnosti ethernetové sítě (LAN).
  • Nízké pořizovací náklady -  Díky možnosti využití stávající kabelové infrastruktury lze dosáhnout minimálních nákladů.
HD-SDI kamery jsou kamery s vysokým rozlišením (1920x1080) a digitálním výstupem propojené klasickým BNC konektorem. Digitální HD-SDI videosignál se přenáší po standardním koaxiálním kabelu (s impedancí 75 ohm). Jednou z výhod HD-SDI kamer oproti megapixelovým IP kamerám je vysoké - nekomrimované Full HD rozlišení 1080p/720p při plném snímkování (25fps/50fps). Další zásadní výhodou je propojení s HD-SDI rekordérem bez komplikovaného nastavování IP adres při použití běžných BNC konektorů a standardních koaxiálních kabelů kde se naskýtá možnost využít stávajícího koaxiálního vedení. Jedná se o skutečný Plug-and-Play systém.

Monitorování lihovarnických provozů
Koncem ledna roku 2014 vešla v platnost upřesněná norma zákona č. 307/2013 Sb. o povinném značení lihu
SLOC kamery
Box, kompaktní, stropní, PTZ, antivandal
HD-SDI kamery
Box, kompaktní, stropní, PTZ, antivandal
HD-SDI DVR
HD CCTV záznamová zařízení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace