Úvodní stránka
Mapa webu Napište nám Poslední změny
Úvod > GPS/GSM zařízení... > Osobní GPS tracker...

Osobní GPS tracker TK102

Ať už potřebujete precizně sledovat zboží, automobil, personál, dítě, starší osobu nebo psího mazlíčka – tento malý a kompaktní osobní tracker je přesně to co potřebujete.

Zařízení ke své činnosti využívá nejmodernější technologie GSM/GPRS (850/900/1800/1900Mhz) sítí a GPS satelitního pozičního systému. V sobě má integrovánu GPS a GSM anténu a citlivý mikrofon. Je tak možno pohodlně sledovat a monitorovat i velmi vzdálené objekty.

V každé zpravě jsou přenášeny údaje o aktuální zeměpisné poloze, čas a datum zjištěné polohy, rychlost pohybu a směr jeho vektoru. K těmto údajům mohou být ještě přidány příznaky platnosti GPS souřadnic, slabé baterie, opuštění přednastavené sledované oblasti, překročení nastavené rychlosti či SOS signál.

Všechny uvedené údaje jsou ukládány na centrální serveru a je k nim tak možno přistupovat pomocí sítě internet přes webový portál serveru www.auto-gps.eu prakticky odkudkoliv.

Pro zjištění, ověření nebo kontrolu polohy stačí jakýkoliv počítač připojení i internetu, vybavený webovým prohlížečem (Firefox, Mozilla, Opera, Safari, IE 6.0/7.0) nebo mobilní telefon/PDA schopné procházení internetových stránek.

Standardní funkce

GPRS real-time sledování
Automaticky po uplynutí přednastaveného časového intervalu odešle modul informace o své poloze do centrálního serveru www.auto-gps.eu. Zde je údaj o poloze ukládán do databáze a zpřístupňován uživateli přes portál webového prohlížeče. Pohyb trackeru je možno v reálném čase vizualizovat přímo do mapových podkladů západní, střední a části východní Evropy a Ruska.Pokud je sledovaný objekt mimo dosah GPS signálu, je do serveru zasílána poslední známá platná poloha tak dlouho, než dojde k obnovení GPS pokrytí a zjištění nové aktuální polohy.

GPRS poloha na požádaní:
Po zavolání na tel. číslo trackeru z jednoho z tel. čísla předem registrovaných v modulu je hovor modulem odmítnut. Následně modul odešle přes GPRS údaje o poloze do centrálního serveru.

SOS funkce
Modul je vybaven tlačítkem SOS. Po jeho aktivaci je opakovaně vysílána speciální SOS SMS zpráva ke všem přednastaveným telefonním číslům. Tato zpráva obsahuje kromě SOS i přesnou polohu a čas (pokud je k dispozici GPS signál).
Audio monitorovací funkce: Modul je vybaven citlivým mikrofonem. Zavoláním z tel. čísla registrovaného v modulu je možno naslouchat zvukům a hovoru z okolí trackeru.

Geofencing
Možnost přednastavení geografické kruhové oblasti. Modul sleduje svoji polohu a pokud opustí tuto přednastavenou kruhovou oblast odesílá o této skutečnosti informaci na registrovaná tel. čísla.
Oznámení o vybité baterii: Pokud napětí baterie poklesne pod určitou hranici je o této skutečnosti informován centrální server případně pomocí SMS registrovaná tel. čísla.

Power management
Modul je vybaven speciální funkcí snížení spotřeby el. energie. Pokud není od modulu vyžadována alespoň po dobu 10 minut žádná aktivita, přechází tento do speciální „sleep“ režimu ve kterém je GPS modul „uspán“ a spotřeba el. energie je minimalizována. Z toho režimu se pak sám automaticky probouzí každých 10 minut a ověřuje svoji aktuální polohu.
Modul se také probouzí vždy když je po něm vyžadována nějaká činnost (např. zjištění polohy na požádání, SOS, příchozí SMS apod.).

Technické parametry:

Váha
40 g
Rozměry
46 x 64 x 17 mm
GPS chip
20-ti kanálový SIRF3
Citlivost
159 dB
Přesnost
+/- 5 m
Doba zjištění polohy
1 s (studený start 35 s)
Baterie 2x lithium 3.7 V / 800 mAh (výdrž až 48 hodin)

Soubory ke stažení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace