Úvodní stránka
Mapa webu Napište nám Poslední změny
Úvod > GPS/GSM zařízení...

GPS/GSM zařízení pro lokalizaci polohy

GPS / GSM zařízení pro lokalizaci dopravních prostředků, stavebních a zemědělských strojů, osob, zvířat, zásilky atd.
GMT100
Motocyklový GPS Tracker
GL505
GL505 je výkonný voděodolný GPS tracker určen pro pevnou instalaci na přepravní kontejnery. GL500 pracuje se dvěma bateriemi CR123A, probudí se v předem nastaveném čase, odešle získané informace a pak se vrátit do režimu "hlubokého spánku". V tomto pohotovostním režimu může vydržet na jedno nabití více než 1000 dnů. S vestavěným pohybovým senzorem, může GL500 také po celou dobu detekovat pohyb a poslat varování. Na základě integrovaného rozhraní, může GL500 komunikovat prostřednictvím GPRS / SMS pro přenos zpráv o poloze GPS a dalších užitečných informací. Splňuje standart krytí IPX67
GL500
GL500 je výkonný GPS tracker určen pro pevnou instalaci. GL500 pracuje se dvěma bateriemi CR123A, probudí se v předem nastaveném čase, odešle získané informace a pak se vrátit do režimu "hlubokého spánku". V tomto pohotovostním režimu může vydržet na jedno nabití více než 1000 dnů. S vestavěným pohybovým senzorem, může GL500 také po celou dobu detekovat pohyb a poslat varování. Na základě integrovaného rozhraní, může GL500 komunikovat prostřednictvím GPRS / SMS pro přenos zpráv o poloze GPS a dalších užitečných informací.
CAN modul
Modul je určen ke čtení dat ze sběrnice CAN, J1708 a sběrnice tachografu.
GT500
GT500 je výkonný GSM / GPS / WiFi Tracker pro osobní sledování s vysokou citlivostí, rychlým TTFF a Quad-band GSM modulem 850/900/1800/1900 MHz. GT500 může sledovat polohu v reálném čase, pravidelně hlásit souřadnice na server, nebo na jiné zařízení.
GL100 / GL200 Doplňky
Plyšový obal na krk, magnetický držák
Epsilon ESx
Snímač hladiny paliva
GL100 / GL200 Externí kryt
Externí voděodolný kryt na GPS tracker + externí baterie pro dlouhou výdrž až 10 měsíců na jedno nabití
MotoMon GC 075
GPS - GSM modul pro montáž do vozidel, stroju
GL200
Osobní tracker malých rozměrů a malé hmotnosti.
AT5
Automobilový GPS tracker určen k pevné montáži.
Geoskeeper
Náramkové provedení GPS lokalizátoru pro vyhledání osob
Osobní tracker GT300
GT300 je výkonný, malý a lehký osobní GPS tracker s možností použít jako mobilní telefon
GSM/GPRS/GPS KOMUNIKÁTOR MOTOMON UC431
Komunikátor MOTOMON UC431 je vybaven modulem GSM/GPRS, modulem GPS, 7-mi binárními vstup/výstupy, rozhraním Mini USB.
Výkonný osobní tracker GL100
GL100 je výkonný vodě odolný GPS tracker určený pro sledování osob, vozidel, domácích zvířat a majetku. Vysoce citlivý přijímač, rychlý TTFF (time to first fix) a Quad-band GSM frekvence 850/900/1800/1900 umožňují sledovat a pravidelně hlásit polohu na se
Autorádio s GPS CL-871M
2DIN autorádio s 7.0" TFT LCD Display, GPS, Digital TV tuner, DVD, USB, SD/MMC, Bluetooth
GPS Data Logger ML-7
GPS modul velmi malých rozměrů pro všestranné využití
PATRIOT IV - GPS/GSM komunikační jednotka
PATRIOT je komunikační zařízení, které přenáší jeho uživateli GPS souřadnice, poplachové a doplňkové informace o chráněném vozidle nebo objektu prostřednictvím hlasu a SMS zpráv.
PATRIOT V - GPS/GSM komunikační jednotka
PATRIOT je komunikační zařízení, které přenáší jeho uživateli GPS souřadnice, poplachové a doplňkové informace o chráněném vozidle nebo objektu prostřednictvím hlasu a SMS zpráv.
GSM/GPS komunikační modul VISION
Zařízení VISION je určeno ke sledování provozu motorových vozidel a pro přenos poplachů na mobilní telefon. Během jízdy jednotka zaznamenává zeměpisnou polohu, rychlost a stav vstupů do své paměti.
Osobní GPS tracker TK102
Miniaturní a kompaktní osobní sledovací GPS/GSM jednotka.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace