Úvodní stránka
Mapa webu Napište nám Poslední změny
Úvod > Perimetrický...

Perimetrický zabezpečovací systém

KeyGUARD je systém prioritně určený pro střežení obvodového oplocení a venkovních prostor. Princip činnosti plotového detekčního systému je založen na vyhodnocení mechanických ruchů pomocí senzorického kabelu.
Vlastní systém sestává z vyhodnocovací jednotky KeyFORCE a řídící ústředny KeyMASTER. V menších aplikacích se může vyhodnocovací jednotka použít samostatně, při náročnějších, rozsáhlejších aplikacích využijeme sběrnicového systému RS485 řídící ústředny a vyhodnocovací jednotky. Obě jednotky, jak KeyFORCE, tak KeyMASTER můžeme integrovat s jiným systémem pomocí reléových výstupů.
Princip funkce inteligentní nadstavby
Meteostanice předává informace o okolní teplotě, směru a rychlosti větru do řídící jednotky KeyMaster. Na základě těchto informací ovlivňuje ústředna nastavení na vyhodnocovacích jednotkách KeyFORCE ke kterým je připojen senzorický kabel, který vyhodnocuje otřesy na oplocení. Prvotní nastavení KeyFORCE jednotek zůstává neměnné. Toto nastavení se mění v případě, že by mohlo dojít k nechtěnému spuštění poplachu vlivem počasí, kdy nastavené hodnoty instalačním technikem by již nemohly zaručit stabilitu sytému. Nastavení se vrací automaticky do původních mezí po odeznění povětrnostních vlivů. Tento proces návratu se děje postupně v rychlé časové ose.

Systém vyvolá poplach, pokud se narušitel pokusí:

  • přelézt přes plot
  • prostříhat pletivo
  • nadzvednout pletivo nebo konstrukci plotu
  • vstoupit do střeženého prostoru

Vlastnosti:
  • vysoká odolnost proti planým poplachům
  • ochrana proti elektromagnetickému a rádiovému rušení
  • stejná citlivost po celé délce střežené zóny
  • jednoduchá a snadná instalace
Station One
Řídící ústředna pro jednotky KeyFORCE s možností rozšíření
KeyMaster
řídící ústředna pro jednotky KeyFORCE
Key - Tech
Senzorický kabel
KeyForce
Vyhodnocovací jednotka
GeForce II
Vyhodnocovací jednotka
T-line
Modul, který slouží pro propojení ústředny EZS(svorky RING/TIP) s modulem Station ONE, který má na sobě GSM modul pomocí kterého je ústředna EZS schopna komunikovat s PCO.
EP-485 expander modul
Modul se připojí na sběrnici RS485 systému MaximGuard, má na sobě jeden vstup pro připojení detektoru, magnetického kontaktu..
LG-8R
Releový expander pro Station ONE
MeteoGuard
Inteligentní nadstavbou pro Station ONE a KeyMaster
MeteoBUS-inteli
Inteligentní autonomní nadstavba perimetrického systému pro použití bez řídící ústředny Station ONE nebo KeyMaster.Informace předává do jednotek KeyForce či GeForceII.
IDT Viewer
Software pro Station ONE


Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek, přidejte ho jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace