Úvodní stránka
Mapa webu Napište nám Poslední změny

Prezentace systému Auto-GPS v Brně

14. 04. 2016 - Vážení zákazníci, srdečně Vás zveme na prezentační akci systému Auto-GPS, která se uskuteční v Brně 03.05.2016

Srdečně Vás zveme na prezentaci systému Auto-GPS Kniha jízd. Na této prezentaci Vám prakticky ukážeme a vysvětlíme výhody a celkové využití elektronické knihy jízd. Přijďte se podívat, jak zjednodušit agendu Vašeho vozového parku a získat přehled o autech, stavebních stojích, zaměstnancích. Kniha jízd Auto-GPS Vám šetří čas, peníze a hlídá Váš majetek.
Tato předváděcí akce je určena pro firmy i pro soukromé osoby.


Termín prezentace: 
03. 05. 2016 termín byl zrušen. Informujte se prosím o náhradním


Místo konání:
Eurosat CS spol. s r.o.          
Karásek 11
621 00 Brno - Řečkovice
Popis cesty najdete zde.


Začátek prezentace:
09:00 - 12:00 (cca)


Tato prezentační akce je zdarma

Přihláška na školení zde

Co získáte s elektronickou knihou jízd Auto-GPS?

  • kompletní ON-LINE přehled o Vašem vozovém parku
  • konec s ručním vypisováním knihy jízd
  • jistotu, kde se pohybují Vaši zaměstnanci služebním vozidlem
  • zefektivnění provozu vozového parku vzhledem k rostoucímu výdajům na pohonné hmoty

Charakteristika systému Auto-GPS kniha jízd:

Zabezpečovací funkce knihy jízd

spočívá v informování uživatele o stavu či narušení vozidla pomocí GSM sítě formou hlasových zpráv nebo SMS. Uživatel může na dálku provádět opatření na ochranu vozidla, například aktivovat imobilizér motoru, spustit sirénu a směrová světla atd. Díky instalovanému modulu GPS je možno lokalizovat vozidlo s přesností ±10 metrů a umožnit tak jeho dohledání v případě krádeže. Uživatel navíc může odposlouchávat interiér vozidla nebo s případnými narušiteli hlasově komunikovat. Kromě toho může ovládat i jiná zařízení, například nezávislé topení, klimatizaci atd.

Automatické vytváření knihy jízd

Při pohybu vozidla dochází k záznamu jeho přesné polohy do interní paměti modulu. Tyto údaje se přenášejí prostřednictvím GSM sítě do serveru a dále se zpracovávají do přehlední knihy jízd. Lze tak sledovat pohyb vozidla přímo na mapě nebo připravit knihu jízd ve formě přehledné tabulky. Importem dat o tankování (CCS karty) je možno sledovat průměrnou spotřebu pohonných hmot. Kniiha jízd integruje všechny potřebné funkce pro doložení např. finančnímu úřadu.

Navigace

nabízí využít GPS data k navigaci prostřednictvím PDA nebo notebooku. Pokud si objednáte  knihu jízd s výstupem Bluetooth můžete přes něj k zařízení připojit Smarphone, PDA nebo notebook a využít systém jako plnohodnotný navigační systém.

Jednou z hlavních výhod naší knihy jízd je možné nastavení vlastností knihy jízd dle Vašich potřeb, jelikož naše firma přímo vyvíjí systém GPS knihy jízd. Neváhejte a oslovte nás!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace